• Со попуст
  • Неодамнешно
Сисли Ботанички Ресторативен Крем За Лице Со Шеа Путер, 1,3 Унца

Сисли Ботанички Ресторативен Крем За Лице Со Шеа Путер, 1,3 Унца

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Свилен омекнувачки крем Идеален за употреба по изложување на сонце, ветер или екстремни временски услови. Помага во борбата против дехидрацијата. Земја на потекло е Сад. Свилен омекнувачки крем. Идеален за употреба по изложување на сонце. или екстремни временски услови. Помага во борбата против дехидрацијата. Го подобрува тонот на кожата. Ја утешува и навлажнува кожата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата