• Со попуст
  • Неодамнешно
Розеден Невестински Кристал Кристал Кристал Вештачки Бисер Парче Коса Невести Накит За Коса Женски Глави Додатоци За Коса За Свадба

Розеден Невестински Кристал Кристал Кристал Вештачки Бисер Парче Коса Невести Накит За Коса Женски Глави Додатоци За Коса За Свадба

 
DEN 520.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% Рачно изработени Материјал : Кристал, Легура жица, Монистра, Вештачки Бисер. големината е околу 12,59 инчи *3,93 инчи( 32 см*10 см). Тој е свитлив/флексибилен. Тоа може да биде врзано и прилагодено со Боб Пин. За свадбени невести или Деверуша, а исто така и За Враќање Дома, Празници, Роденден и Други Специјални Прилики. Луксузна, елегантна женска лента за коса , парче глава, додатоци за невестинска коса. Информации за производот Големина : 12,59 инчи *3,93 инчи (32см*10см) € Материјал : Легирана жица, мушка, кристал и кристал ● користете пригода : Свадба, Забава, Враќање Дома, Празници, Роденден И Други Специјални Прилики # 100% Направени со одржување на рацете # Избегнувајте триење + Држете се подалеку од вода, пот, алкохол, парфем, козметика мека Крпа запечатено складирање # посебно складирање како да се користи # отворете ја кесата и извадете го производот. креативен со вашиот дизајн на коса # Ставете ја лозата на вашата коса и врзете ја за вашата коса со боб пин.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата