• Со попуст
  • Неодамнешно
Моресу лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Вистински Екстензии За Коса 18 Инчи Невидлива Стп Лента Во Коса Светло Кафеава Нагласена Со Руса Екстензии За Коса Ви?

Моресу лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Вистински Екстензии За Коса 18 Инчи Невидлива Стп Лента Во Коса Светло Кафеава Нагласена

 
DEN 687.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Материјал За коса Quosoo екстензии за коса се направени од 100% вистинска човечка коса, без синтетичка коса или животинска коса Така, ќе биде мека и без заплеткување како вашата коса по инсталацијата. Се додека правилно се грижите за тоа, косата може да се користи 2-3 месеци. €Спецификација quesoo лента во екстензии за коса се 10-24 инчи, 20 парчиња секое пакување. 10-12 инчи тежат 30гр, 14-24 инчи тежат 50гр. Специјално, косата со цврста боја тежи 40гр во 14 инчи. Во зависност од должината, секое парче тежи помеѓу 1,5 и 2,5 гр, така што нема да се чувствуваат тешки или да се лизгаат. Тие ќе работат добро ако имате кревка или оштетена коса. €Предност quosoo лентите Се направени од Американска бела лента, така што тие се силни и хипоалергични невидливи. И лентата во екстензии е многу рамна, што резултира со поприроден изглед во целина кога е инсталирана. Дополнително, тоа е многу лесен тип на продолжување на косата за инсталирање и отстранување. ●За Грижата Ве Молиме користете благ шампон за да ја измиете косата и оставете ја косата да се исуши природно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата