• Со попуст
  • Неодамнешно
Изборот На Грива Антички Египетски Анти-Кршење &засилувач; Поправка Противотров Маска За Коса, 8 Унца

Изборот На Грива Антички Египетски Анти-Кршење &засилувач; Поправка Противотров Маска За Коса, 8 Унца

 
DEN 332.16

Количината на стоката
Това е достапна

Поправка На Маска За Коса : Формулирана за да помогне во негување, заштита, поправка и обновување, оваа маска интензивно продира во сите слоеви на вратилото на косата и ги обновува оштетените кутикули за да ја надополни косата и да се бори против расцепените врвови Хранлива Формула : Направено Со Масло Од Калахари, Масло Од Олеастер, Масло Од Монгонго, Масло Од Баобаб и натоварено со масни киселини омега 3, 6 и 9; Одлично за сите типови коса : фина, густа, природна, хемиски третирана и обоена. Враќање и Негување : Нашите производи се формулирани за хидратација, зајакнување и ревитализација на косата и скалпот и намалување на разлетувањето и кршењето, вклучувајќи шампони и балсами, отплеткувачи, остатоци, маски, серуми, третмани, масла и многу повеќе. Премиум Состојки : ветуваме дека ќе и вратиме на нашата заедница додека доставуваме премиум производи кои не се тестирани на животни и формули ослободени од Минерално Масло, Нафта, Парабени, Сулфати и Формалдехиди. Негувајте Ја Косата и Скалпот : Формулирани За мултикултурниот потрошувач и нивните разновидни модели на виткање, нашите производи се внесуваат со основни хранливи материи како што се биотин, витамини А, Б, Ц и Е и многу повеќе. Оваа линија се приближи до дуплирање на најисториските формули што се користеле за време на древната Египетска er.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата