• Со попуст
  • Неодамнешно
Pdgjg Графити Масло Коса Клипер Електрични Коса Машинка Фризерски Салон Електричен Туркач Електрични Коса Машинка Електрични Коса Клипер Роденденски Подарок

Pdgjg Графити Масло Коса Клипер Електрични Коса Машинка Фризерски Салон Електричен Туркач Електрични Коса Машинка Електрични Коса Клипер

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Брзо полнење + долга употреба 2 нивоа на моќност прилагодливи : зголемена моќност, погодна за луѓе со тврда коса и густа коса. 4 фини прилагодувања на главата на секачот : фино прилагодување за исполнување на разни фризури. Сечилото од јаглероден челик има висока цврстина, тркалезно сечило, отпорност на абење и не го повредува скалпот. Применливи луѓе : општо. Брзо полнење + долга употреба.2 нивоа на моќност прилагодливи : зголемена моќност, погодна за луѓе со тврда коса и густа коса.4 фини прилагодувања на главата на секачот : фино прилагодување за исполнување на разни фризури.Сечилото од јаглероден челик има висока цврстина, тркалезно сечило, отпорност на абење и не го повредува скалпот.Применливи луѓе : режим на општо напојување : на полнењебез разлика дали е водоотпорен : ноинтелигенција тип : друга интелигенција капацитет на батеријата : 2000mah литиум батерија : 223g Rated напон : 110-240 VProduct големина : 5.5*18cmcharging време : 3 часовна големина : 22* 155* 5.8 време на смуза : 180 минути приказ на додатоци : 1*главна единица, 1*кабел за полнење, ограничен чешел*8 што може да ви помогне лесно да ја контролирате должината на косата што сакате да ја скратите и да создадете различни фризури.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата