• Со попуст
  • Неодамнешно
2 Пакет Невестата Свадба Лента За Глава, Кристал Невестата Деверуша Коса Клипови Додатоци, Партија Коса Додатоци Глави За Жени(Сребро)

2 Пакет Невестата Свадба Лента За Глава, Кристал Невестата Деверуша Коса Клипови Додатоци, Партија Коса Додатоци Глави За Жени(Сребро)

 
DEN 526.08

Количината на стоката
Това е достапна

1Големина : 12*19СМ/4. Тежина : 1 парчиња 42гр, 2 Парчиња 84гр. Големината може да биде 1 инчна неточност поради рачна мерка.Овие мерења се наменети како водич кој ќе ви помогне да ја изберете точната големина.Извонреден дизајн : модните додатоци за коса вклучуваат 2 парчиња коса што може да се носат по желба, Совршен додаток за невестинска коса за различни фризури, флексибилна трансформација. Исклучителната структура и занает го прават да изгледа уникатно и карактеристично. Свежа и убава форма,ве прави повеќе шармантни.Прилики : совршена лента за глава за плажа или свадби, матурски, домашни приеми, градинарски приеми, годишнини, свечени забави, забави со уметничка тема, роденден, студиски снимки, сервиси За Т станици, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или која било друга посебна пригода. Најдобар избор за невестата, исто така се користи биде одличен подарок за вашите пријатели.Одржување : ве Молиме обидете се да не дозволите додаток со вода, алкален алкохол и други каустични течности.Ве молиме соблечете додаток пред да земете вежби.Ве молиме, погрижете се да го соблечете додатокот пред спиење навечер, ве молиме ставете додаток во затворено пакување.Висок стандард услуги на клиентите : Убаво пакување, ние секогаш во ваша страна и решавање на вашиот било каков проблем.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата