• Со попуст
  • Неодамнешно
WSSBK Романтичен Гроздобер Барокен Стил Паралелен Клип Хоризонтален Клип Клип За Коса Збор Клип Женски

WSSBK Романтичен Гроздобер Барокен Стил Паралелен Клип Хоризонтален Клип Клип За Коса Збор Клип Женски

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставно и деликатно, лесно и романтично Барокен стил, тродимензионален трнлив метал испреплетен со сјајни слатководни бисери, материјален судир, крут и мек. Внимателен дизајн со клип со една позиција, нежен клип на дното и гумен ракав што не се лизга за сигурно вклопување. Дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење и не е лесен за бледнеење. Може да се носи со кошули, слатки фустани, елегантни жени со јакни за облекување. Едноставен и нежен, лесен и романтичен барокен стил, тродимензионален трнлив метал испреплетен со сјајни слатководни бисери, судир на материјал, крут и мека внимателен дизајн со клип со една позиција, нежен долен клип и гумен ракав што не се лизга за безбеден слој за обложување, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење и не е лесен за избледување може да се носи со кошули, слатки фустани, елегантни жени со јакни за облекување.Материјал; Метализација : како што е прикажано пакетот вклучува : клип за коса*1 (други предмети за прикажување не се вклучени)Топли совети. Поради разликите во екранот, сликата може да не ја одразува вистинската боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата