• Со попуст
  • Неодамнешно
Ивиш Долга Кафеава Перика За Жени Чипка Предни Перики Нагласи Кафеава Синтетичка Права Перика Среден Дел Т Чипка Перики Отпорни На Топлина Влакна За Секојдневна П?

Ивиш Долга Кафеава Перика За Жени Чипка Предни Перики Нагласи Кафеава Синтетичка Права Перика Среден Дел Т Чипка Перики Отпорни На Топлина Влакна

 
DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чекор 1 : Измијте го со шампон и ладна вода Чекор 2 : Оставете ја периката да се исуши природно. Само 2 чекори за одржување на перење. Едноставно, практично и заштедува време. Покрај тоа, бојата и сјајот нема да исчезнат поради повторното чистење. ТОПЛИ СОВЕТИ : . ЛЕСНО ЗА ПЕРЕЊЕ И НЕГА : .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата