• Со попуст
  • Неодамнешно
Благородна Ѕвезда 36 Инчен Чипкан Фронт со 1,5 х4 Симулирана Перика На Скалпот Без Лепак Права Перика Отпорна На Топлина Со Удирања Среден Дел Синтетички Перики Омбре

Благородна Ѕвезда 36 Инчен Чипкан Фронт со 1,5 х4 Симулирана Перика На Скалпот Без Лепак Права Перика Отпорна На Топлина Со Удирања Среден

 
DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Предни Перики Од Чипка : Овој Преден Дел Од Чипка Од 36 Инчи Со Симулирани Удирања На Перика На Скалпот Од 1,5" Х4", Ви Дава Поприроден И Елегантен Изглед, Погоден За Долготрајна Употреба ПЕРИКИ СО ПРАВА КОСА : Нашата Синтетичка Био Коса Високо Ја Имитираше Човечката Коса, Ултра Мекиот И Мазен Допир Исто како И Вашата Коса. Оваа Права Перика За Коса Може Да се Исправи, А Температурата до 160. Капа За Перика Што Дише : Проѕирната Чипка И Капачето За Дишење Прават Да Се Чувствувате Поудобно. 2 Прилагодливи Ремени И 3 Чешли Внатре За Безбедно, Капачето Со Средна Големина Од 21,25"-22,5" Одговара На Повеќето Глави. Повод За Носење : Оваа Перика Е Лесна За Носење И Заштедува Време, Совршено Се Вклопува За Повеќе Прилики, Покрај Секојдневната Употреба, Можете Да Ја Носите И За Запознавање, Свадба, Косплеј, Тематска Забава И Парада На Фестивалот. Брза Испорака : 3-5 Работни Дена Превозот Од, Обично Тоа Ќе Бидат Доставени Пред Официјалното Време. Ве Молиме Контактирајте Не Без Грижи Ако Имате Загриженост, Со Задоволство Ќе Ви Помогнеме За 24 Часа. Спецификација Материјал За Коса : Синтетички Тип На Коса Со Долга Коса : Долга Права Перика Густина На Косата : 150% Должина На Коса : 36 Инчи Боја На Коса : Кафеава, Темно Кафеава, Омбре Кафеава, Природна Црна, Бургундска Црвена, Русокоса, Омбре Русокоса, Омбре Темно Кафеава Капа Големина : 21.5 " Пакет Производ : 1 Перика Перика Водич За Нега 1.Ве Молиме Користете Млака Вода И Шампон За Перики Само Кога Ќе Ја Измиете Периката.Исплакнете Ја Косата Од Коренот До Крајот Со Течна Вода Додека Не Се Отстрани Целиот Шампон.Можете Исто Така Да Нанесете Соодветен Регенератор За Навлажнување На Косата, А Потоа Исплакнете За Да Ја Отстраните Со Ладна Вода.Кога Ќе Завршите, Користете Крпа За Да Притиснете Вишок Вода Наместо Фен За Коса, А Потоа Нежно Исчешлајте Ја Косата Со Прстите.Ставете Ја Перика На Држач За Перика Додека Не Се Исуши Целосно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата