• Со попуст
  • Неодамнешно
Ботанички Огниште Шампон За Опаѓање На Косата | За Раст На Косата | Волумизирање &засилувач; Формула За Задебелување | Со Биотин, Чајно Дрво, Јојоба &засилувач; Витами

Ботанички Огниште Шампон За Опаѓање На Косата | За Раст На Косата | Волумизирање &засилувач; Формула За Задебелување | Со Биотин,

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Помага Во Промовирање На Растот На Косата : уникатната мешавина на растителни состојки како Маслото Од Јојоба И Витаминот Е помага во зајакнување на фоликулите на косата, а со тоа го промовира растот на косата Ја храни и Навлажнува Косата И Скалпот : Шампон За Губење На Косата со Ботаничко Огниште развиен од експерти длабоко ја храни и навлажнува косата и скалпот. Помага Во Зајакнување На Косата : Шампонот За Опаѓање На Косата ја штити косата од оштетување и помага да се промовира здрав раст на косата, а со тоа се намалува опаѓањето на косата. Го смирува Сувиот И Чешачки Скалп : Шампонот е формулиран со состојки поддржани од науката за кои е познато дека помагаат во смирување на сувиот и иритиран скалп. Етички Извори И без Суровост : производите Од Ботаничко Огниште се направени или спакувани во САД, без суровост, без непријатни хемикалии, без додадени бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата