• Со попуст
  • Неодамнешно
Колумбија момче Бугабу мерка за размена

Колумбија момче Бугабу мерка за размена

 
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна

100% најлонско наследство Twill Затворање на патент. Само миење на рацете. Зиперски џебови за рака и рака. Омни-Техника Водоотпорна/Дишење критички цвест запечатен. Отстранлив, прилагодлив аспиратор за бура. Системот за раст на растат. Рефлексивни детали. Зиперски џебови за рака и рака. Размената на Колумбија Бугабу комбинира водоотпорна обвивка со пријатна јакна од руно лагер што може да се носи самостојно. Ажурирана оваа сезона со свежо вклопување и стил, овој зимски класик во Колумбија е три јакни во едно-водоотпорна школка, разноврсна, пријатна лагер за микрофлеценци и комбинација на обете.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата