• Со попуст
  • Неодамнешно
Семиоктоме Црна Суета Со Светла, Шминка Суета Биро со 3 Пати Огледало и 10 Светла, Жени Девојки Облекување Маса Во собата со 2 Фиоки &засилувач; Амортизирана Столица З?

Семиоктоме Црна Суета Со Светла, Шминка Суета Биро со 3 Пати Огледало и 10 Светла, Жени Девојки Облекување Маса Во собата со 2 Фиоки

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

[Голема големина шминка суета Со Три-Преклопен Огледало] : големината На Огледалото Дел за оваа црна суета сет е 395" W, нашата осветлена суета маса со огледало многу голем од обичните суета огледало со светла на пазарот. Екстра големи осветлени огледала можат да обезбедат посеопфатно поле на визии. Нашата маса за шминка со 10 LED светилки околу огледалото, дури и во услови на слаба осветленост, оваа суета за шминка со светла може да ви обезбеди и мека светлина, без разлика дали е ден или ноќ. [Девојки Суета Маса Со Фиоки] суетата биро со огледало и светла е опремен со 2 практични фиоки за козметика. Оваа суета за шминка со светла и фиоки обезбедува доволно простор за складирање за складирање на вашиот накит, додатоци за коса и козметика, за да можете да имате уредна и уредна работна површина со оваа суета за шминка со светла. [Суета Маса Со Столче] ова девојки суета во собата со огледало и столче со огледала големина : 39.2"H, кратка столица големина на клупата : 17. висината на столицата е 15.8 инчи, а клупата за шминка совршено одговара на вашата маса за облекување, овозможувајќи ви да го рефлектирате вашето совршено јас во огледалото без суета со светла. [Лесно За Склопување огледало за суета со светилки] оваа суета за шминка со светла, доаѓа со детални упатства и алатки, се препорачува да ги следите чекорите во придружните упатства, а потоа да ја ставите секоја табла Во согласност Со бројот на изгледот, последно склопување, што ќе заштеди време. [Брза Испорака и По-услуга] ние испорака На Шминка Биро ОД американскиот магацин, брзо време на испорака, околу 5-8 дена за испорака. Ако имате какви било прашања или предлози за нашата суета поставена со огледало и столче, слободно контактирајте не и ние ќе ви го обезбедиме најдоброто по услугата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата