• Со попуст
  • Неодамнешно
Aheaplus Крајот Маса Во собата на 2 Со Станица За Полнење, 3 Ниво Тенок Странична Маса СО USB Порти &засилувач; Места, Тесен Кревет Ноќница Со Полица За Складирање, Софа Стр?

Aheaplus Крајот Маса Во собата на 2 Со Станица За Полнење, 3 Ниво Тенок Странична Маса СО USB Порти &засилувач; Места, Тесен

 
DEN 1439.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Странични Маси За кревет Со Станица За Полнење ● Крајната Табела е вградена во 2 USB порти за полнење и 2 приклучоци кои лесно можат да ги полнат телефонот, таблетот, светилката, па дури и вашиот лаптоп во исто време Долгиот кабел за напојување ви овозможува слободно да ја преместите оваа крајна табела. едноставната практична маса ќе ви помогне да ги наполните вашите најважни работи на дофат на софата. ①Дизајн За Заштеда На простор И Едноставен Стил 13,4" W x 11,8 "D x 22,8" H, странична маса со ситна големина 3 нивоа погодна за мали простори. Може да се користи како мала маса за пијалоци, маси за ужина, странична маса, странична маса на софата, влезна маса или ноќни маси во спални соби, дневна соба, добар избор е да се стави во резервната просторија за гостите. ①Тесна Странична Маса Со повеќекратна Употреба Со 3 дрвени полици За Складирање кои ви нудат доволно простор за складирање, горната/средната / долната отворена полица може да стави свеќи, далечински управувачи, телефони ,светилки, книги и украси, веднаш до каучот, столот, лежалката или Креветот. чувајте ги вашите потреби добро организирани. ●Цврста Странична Маса Zwr Изработена Од P2 MDF дебела дрвена табла и цврста метална рамка обезбедува одлична стабилност и издржливост. 4 прилагодливи стапала можат ефикасно да го заштитат вашиот под од гребнатини и да ја подобрат стабилноста на нерамни површини. вчитајте 33 фунти за врвот на масата, 22 фунти за секоја полица). ●Лесен За Склопување И Одлични Услуги По продажбата●проверете дали ги затегнувате завртките во положба, вклучени Се сите потребни хардверски и алатки и сите означени делови, лесни за склопување за 20 минути. Без разлика пред или по продажбата, сите проблеми ве молиме контактирајте со нас. Aheaplus Тесен Крај Маса Во собата Со Станица За Полнење. Малата Странична Маса Со Едноставен Стилски Дизајн го прави идеален избор за гостинска соба, апартмани и студентски домови. Одговара На Вашиот Простор и Буџет. Нема потреба да гледате наоколу кога батеријата ви е слаба, само со крајна маса со станица за полнење, таа е на дофат на раката. Гроздобер-Индустриски Стил. Оваа крајна маса во индустриски стил е декоративен акцент на вашиот дом, додека е практична за употреба во сите простории.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата