• Со попуст
  • Неодамнешно
Резервоарот за бодибилдинг на теретани за бодибилдинг на Гимапе Менс, памук за тренинг со лак по полите

Резервоарот за бодибилдинг на теретани за бодибилдинг на Гимапе Менс, памук за тренинг со лак по полите

 
DEN 543.68

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето. 100% памук, без ознака за удобност без чеша. Светла тежина, мека и супер удобна. Наклон дизајн на полите на дното, изгледа уникатно во салата, што ќе биде сигурен дека ќе остави впечаток. Вклучување на Y-назад, ленти за рамото приближно 2 см достапни. Дизајн на длабоки врат, големи дупки за рака што ќе ослободат повеќе простор за вашето силно и мускулесто тело. Предложете една големина нагоре ако сакате лабава вклопување. Повлечете го затворањето. 100% памук, без ознака за удобност без чеша. Светла тежина, мека и супер удобна. Наклон дизајн на полите на дното, изгледа уникатно во салата, што ќе биде сигурен дека ќе остави впечаток. Вклучување на Y-назад, ленти за рамото приближно 2 см достапни. Дизајн на длабоки врат, големи дупки за рака што ќе ослободат повеќе простор за вашето силно и мускулесто тело. Предложете една големина нагоре ако сакате лабава вклопување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата