• Со попуст
  • Неодамнешно
Маица за спасување пожарникари пред и назад

Маица за спасување пожарникари пред и назад

 
DEN 785.60

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Повлечете го затворањето. А пожарникарска маица отпечатена на предната и задната страна. Им одговара и на мажите и жените со својата традиционална силуета. Совршен за пожарникарите, волонтерските пожарникари и секој дел од тимот за пожар и спасување. Достапно во големини мали, средни, големи, XL, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl и 6xl. Пожарникарска кошула што одговара и на мажите и жените со својата традиционална силуета. Направено од удобно 100% памук. Маицата има дизајн на пожарникар, отпечатен на предната и задната страна. Во дизајнот се чита пожарникар за спасување. Оваа кошула е совршена за сите пожарникари дел од тимот за пожар и спасување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата