• Со попуст
  • Неодамнешно
ВОЦАЧИ МАНСКИ ПАНК ПАНТИ, Младински улица хип-хоп џогер крпеница Популарна стилска баги лабава технологија за хареми панталони

ВОЦАЧИ МАНСКИ ПАНК ПАНТИ, Младински улица хип-хоп џогер крпеница Популарна стилска баги лабава технологија за хареми панталони

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Ве чекавме толку долго за вас? Добредојдовте во продавницата на Вокачи Искреност, ентузијазам и професионалец се нашиот принцип на услуги, можете да создадете своја мода во нашата продавница. Верувам дека можете да бидете задоволни од ова искуство! Gender : Mens / Teen Boys Season : Winter / Fall / Spring Occasion : Daily, Sports, Workout, Holiday Vacation, Beach, Office, Casual, Party, Gym, Street Material : Polyester, Cotton, Spandex Style : Cool, Causal, Fashion, Животен стил на отворено, стилски карактеристики : ? Материјал? Материјал : 90% полиестер, 10% памук, супер удобен, мек и пријателски за кожата. ? Модни панталони? Овие трендовски панталони се префект со спортски врвови, џемпери, кошули, чизми, патики за трендовски изглед; ? Прилики? Атлетски панталони за модни тренинзи/надворешни товарни панталони/спортски џемпери/панталони за обични фустани, ви донесуваат кошули за мажи за атлетски перформанси кои даваат поголема флексибилност и поширок спектар на движења. Погодно е за секојдневно носење, трчање, возење велосипед, теретана, обука или јога, бокс, обичен, улица.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата