• Со попуст
  • Неодамнешно
Sullen Art Collective Industric SCA3787 Ограничено издание Snapback Skull Flat Visor Hat For Men | 2 бои

Sullen Art Collective Industric SCA3787 Ограничено издание Snapback Skull Flat Visor Hat For Men | 2 бои

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Затворање на привремено. Само миење на рацете. Штапка за машка индустрија. Индустриската капа има прилагодено привлечно прислушување на ентериер и ткаена етикета на буден значка на задниот дел од задниот дел. Центарот на предниот панел е зашиен на колективната лепенка Sullen Art. Flex-Fit Snapback. Полиестер/волна мешано тело. Ткаени лепенки на предниот дел. Ткаена етикета на грб. Број на стил : SCA3787. Нов оригинален, 100% автентичен. Официјален лиценциран производ. Sullen Art Collective Industric SCA3787 Ограничено издание Snapback Skull Flat Visor Hat за мажи 2 бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата