• Со попуст
  • Неодамнешно
Oyoangle машки плус големина 2 парчиња облеки барокно копче за кратки ракави надолу од кошула и шорцеви

Oyoangle машки плус големина 2 парчиња облеки барокно копче за кратки ракави надолу од кошула и шорцеви

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Затворање на копчињата. Машина за миење. Ткаенина : мека, удобна и пријателска со кожата. Дизајн : краток ракав, предниот дел на копчето, еластични шорцеви на половината, џеб, барокен принт. Повод : костум за работа, заминување, викенд, патување, секојдневен живот, плажа, одмор, одмори, пливање, сурфање, базен, облека за плажа или какво било секојдневно носење. Миење на рака или машина за миење во ладна вода. Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина како подолу (не големина). XX-LARGE PLUS—— Должина : 21.3 ", In Seam : 8.3", Големина на половината : 36.2-48 ", Големина на колкот : 50.1 "/ 3x-голем плус-должина : 21,7", Inseam : 8.3 " , Големина на половината : 38.4 ", Големина на колкот : 52,8", бутот : 32.4 "/ 4x-LARGE PLUS—— Должина : 22", Inseam : 8.4 ", Големина на половината : 40.8", Големина на колкот : 55.1 ", Буто : 33,6 "/ 5x-LARGE PLUS—— Должина : 22.5 ", Големина на половината : 44.9", Големина на колкот : 58.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата