• Со попуст
  • Неодамнешно
Сребрени фармерки копродукции машки Грејсон класика се вклопуваат со фармерки со права нозе

Сребрени фармерки копродукции машки Грејсон класика се вклопуваат со фармерки со права нозе

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

70% памук, 25% рециклиран полиестер, 3% вискоза, 2% еластан Направени во САД или увезени. Затворање на патент. Право фармерки со нозе со средно миење на индиго. Еко-пријателски тексас на перформанси во перформанси, кој има репродукција на рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња. Седи на половината со лесен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 17 "Отворање на нозете, 30/32/34/36" ИНСЕАМИ. Сребрени фармерки копродукции Грејсон Класик Форт Форт Фармерс - Грејсон е наш класичен вклопување со 17 ”директно отворање на нозете за момци кои претпочитаат малку повеќе простор. Седи на половината со подолга седло. Класичното вклопување преку колкот и бутот овозможува максимална целодневна удобност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата