• Со попуст
  • Неодамнешно
Мачка Импровизирана Лежалка Полица За Мачки Монтирана На Ѕид Со Два Чекори - Лебдечка Ѕидна Полица За Мачки, Цврсто Гумено Дрво Висечки Полици и Седала за Спиење, Иг

Мачка Импровизирана Лежалка Полица За Мачки Монтирана На Ѕид Со Два Чекори - Лебдечка Ѕидна Полица За Мачки, Цврсто Гумено Дрво

 
DEN 1564.80

Количината на стоката
Това е достапна

①ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 комплет дрвена полица за мачки Нивните големини се : 11, 81х7, 87х4, 52инчи, 7, 87х7, 87х7, 08 инчи и 7, 87х7, 87х7, 08 инчи. ●ЗАБАВЕН ПАРК ЗА МАЧКИ● : повеќеслојниот дизајн на скалата за качување мачки ги задоволува инстинктите за качување и гребење на мачките. мачка ѕид полица на ѕидот дајте им на вашите мачки пријатно опкружување за да бидат активни и среќни. ●БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Брзо соберете ги полиците на ѕидот на мачката поставени со детални упатства и потребни додатоци. Предвремениот Дизајн го прави Столбот за Гребење На Мачката полесен за склопување и расклопување, Заштедете повеќе простор за вашата соба. ●ИЗГРАДЕН ЗА ДА ТРАЕ и ИЗДРЖУВА ИГРА : нашата прекрасна полица е изработена од цврсто дрво. Дон ја ризикува безбедноста на вашата мачка со поевтин модел. Кога ја користите нашата полица, можете да се чувствувате сигурни дека вашата мачка е безбедна во игра. Поради природното дрво, секој има мала разлика. €ЧУВАЈТЕ АКТИВНИ и ЗДРАВИ : овој ѕид монтирање мачка чекори полни да скокаат и да се искачи за да ја задржите вашата мачка активна и здрава и додадете го овој мебел за мачки за да го инсталирате на ѕидот, не грижете се повеќе да ја расипете вашата соба, зачувајте ја вашата соба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата