• Со попуст
  • Неодамнешно
СЛСФЈЛКЈ Резервоар За Кремирање Мала Керамичка Комеморативна Пепел За Возрасни, Пепел, Пепел За Домашни Миленици, Ковчези За Возрасни, Запечатена Керамика

СЛСФЈЛКЈ Резервоар За Кремирање Мала Керамичка Комеморативна Пепел За Возрасни, Пепел, Пепел За Домашни Миленици, Ковчези За Возрасни, Запечатена

 
DEN 6671.68

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантен, едноставен и Издржлив Споменик за вашиот "Сакан Придружник" Димензии : Нашите сувенири ви дозволуваат да ги споделите спомените на вашите најблиски со пријателите. Одлично за споделување на вашето тело со семејството или пријателите. Може да се користи и за чување остатоци од кремирање на кучиња, мачки или домашни миленици. Пепелта се чува безбедно и непречено преку горниот капак, лесно се собира и се зачувува на достоинствен начин за споделување на пепелта на љубовниците.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата