• Со попуст
  • Неодамнешно
Американски херој Камо Камо Камо слатководни мамки за риболов ролна, десно повлекување, 7,1: 1, нула обратна 1-насочна лежиште на спојката, дигитално камо

Американски херој Камо Камо Камо слатководни мамки за риболов ролна, десно повлекување, 7,1: 1, нула обратна 1-насочна лежиште на спојката, дигитално

 
DEN 969.76

Количината на стоката
Това е достапна

6 Систем за лежишта со не'рѓосувачки челик двојно заштитени топчести лежишта Нулта обратна еднонасочна лежиште на спојката. Брзина lube за исклучителна мазност и перформанси во сите временски услови. 6 Систем за лежишта со не'рѓосувачки челик двојно заштитени топчести лежишта. Нулта обратна еднонасочна лежиште на спојката. Брзина lube за исклучителна мазност и перформанси во сите временски услови. Новиот американски херој Камо Брзина Спаул е едно-на-еден вид уметничко дело. Во ролна се одликува со сопственото дигитално камо на Лев што го претставува името на американскиот херој. Омилени се борбените костени кои се изградени за сила и удобност, овозможувајќи ви цел ден удобност на риболов, без оглед на состојбата. Американскиот херој Камо Брзина Спаул е одличен подарок за оние кои и служеа на нашата одлична земја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата