• Со попуст
  • Неодамнешно
Сончогледи пчели Бејзбол капа што може да се мие за манисти за мажи и жени со прилагодлив лента за ленти за глава, рамни капи.

Сончогледи пчели Бејзбол капа што може да се мие за манисти за мажи и жени со прилагодлив лента за ленти за глава, рамни капи.

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

90% памук, 10% рајон Затворање на влечење. Издржливост и удобност : Направено од висококвалитетна памучна ткаенина, тексас што се пее, лесен / издржлив / мазен.Дад капа, низок профил неконструирани.Вистични бои за избор. Прилагодливи со една големина-сите : нашите капачиња се целосно прилагодливи и ќе одговараат на сите големини на ногин! Затворањето може да се прилагоди на Snugly Fit Gead големини од 22,4 - 23,6 "или 57 - 60 см. Секојдневен фаворит : Совршен баланс на удобност и стил го прави ова капаче за мажите за секојдневно носење. Дизајн : Вграден Sweatband Wicks Away Sweat To Keep You Cool & Dry,Stretch Construction Provides A Comfortable Fit. Suitability In Different Scenarios : Great Choice For Regular Daily Use And Outdoor Activities Especially Like Bush Walking, Fishing, Running, Hitch-Hike Travel, Baseball, Cycling, Голф, тенис. Останете безбедни под летното сонце : Престанете да ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата од штетни УВ зраци и чувајте ја косата надвор од лицето и очите со тоа што ја носите оваа удобна капа на бејзбол за време на сите Вашите активности на отворено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата