• Со попуст
  • Неодамнешно
Избор на отворено планета 12 Водич за уво на зајак/бх мека хакерска опашка/навалување на крилјата/навалката за подобра пена на кралот/кралки на кадис/нимфа/суви муши

Избор на отворено планета 12 Водич за уво на зајак/бх мека хакерска опашка/навалување на крилјата/навалката за подобра пена на кралот/кралки

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Caddis Dry користи пена за телото, дозволувајќи му да лебди високо дури и во тешки услови Телото на пената исто така овозможува одлично лизгање. Користете го ова за време на кој било отвор на Caddis и не оставајте дома без него!. Големината на мувата ја опфаќа големината 8 - 18, овие одлични изглед на пена Кадис е одлична опција за риболов на пастрмка. Одличен подарок за вашиот омилен ангел !!!. Овој Caddis Dry користи пена за телото, дозволувајќи му да лебди високо дури и во тешки услови. Телото на пената исто така овозможува одлично лизгање. Користете го ова за време на кој било отвор на Caddis и не оставајте дома без него!. Големината на мувата ја опфаќа големината 8 - 18, овие одлични изглед на пена Кадис е одлична опција за риболов на пастрмка. Одличен подарок за вашиот омилен ангел !!!. Дескрипција на мувата : 1, мора да има шема на летање, ефективни фаќа риби на речните струи и езера 2, врзани со премија, трајни материјали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата