• Со попуст
  • Неодамнешно
90 -тите години корпа капа за корпа, капа за корпи, капи за мажи каубојски капа за корпа за мажи жени, рајв додатоци, рајски облеки raw

90 -тите години корпа капа за корпа, капа за корпи, капи за мажи каубојски капа за корпа за мажи жени, рајв додатоци, рајски облеки raw

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Изработено од 100% полиестерска твил, стилски, разноврсна и удобна, оваа шармантна и класична капа за корпи е совршена капа за корпи за каде и да одите на отворено. Лесно е да се спакувате и да се тркалаат во торбата и џебот. Совршено за одмор, патување, активности на отворено, заштита од сонце за одење и облека за дожд. Направено од лесна ткаенина што ви обезбедува заштита од сонце кога сонцето заминува, ве одржува ладно и удобно. 【Опис на дизајнот】 Печатење со целосна ширина, повеќестрано печатење. Материјална полиестерска ткаенина. Деликатно чувство, не-смалување, светло, дишење и преклопување. Убав бод, совршено одговара на главата и гребенот нема да го блокира вашиот поглед. Дополнителен додаток за лето за да ве одржи кул и удобно. Големина на унисекс : Најдобро е една големина, обемот на главата е 56-58cm/22-22.8 ", Bream : 7cm/2.7", круна : 8cm/3.2 ", Исклучително шевове за да ви одговара совршено главата, гребенот нема да го блокира вашиот поглед. Капите за машки корпи за жени се лесни за пакување и влечење во торбите и џебовите. Совршено за летно патување, одмор, плажа, пловење, пешачење, кампување, риболов и активности на отворено. Различни дизајни на Каваи за избор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата