• Со попуст
  • Неодамнешно
Дубао 1 постави риболов прачка со риболов ролна кратка преносна зима на отворено мраз риболов ева рачки за макари

Дубао 1 постави риболов прачка со риболов ролна кратка преносна зима на отворено мраз риболов ева рачки за макари

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа риболов шипка може да се преклопи околу 27 см, што е преносно и лесно за складирање, заштеда на простор и нема лесно да се пробие кога ќе се истегне шипката Висок интензитет и издржлив со материјали за фиберглас, рачката на ЕВА е удобна за одржување и работа. Нежните за да се справите и ќе ви биде одлично да фатите риба, професионално. 2 бои можат да бидат по избор, ултралејт и мини големина, лесни за носење. Со ролна за риболов, мазна и практична, ќе ја направи вашата риболов линија за да се повлече и испрати. Карактеристики : Оваа шипка за риболов може да се преклопи околу 27 см, што е преносно и лесно за складирање, заштеда на простор и нема лесно да се пробие кога ќе се истегне шипката. Висок интензитет и издржлив со материјали од фиберглас, рачката на ЕВА е удобна за одржување и работа. Мазно за да се справите и ќе ви биде одлично да фатите риба, професионална.2 боите можат да бидат по избор, ултралејт и мини големина, лесни за носење. Совет за нападување : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, монитори на осветленост, рачно мерење, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата