• Со попуст
  • Неодамнешно
Пакет за приклучок за силиконски уво на Вокер - портокалова/рамна темна земја

Пакет за приклучок за силиконски уво на Вокер - портокалова/рамна темна земја

 
DEN 1030.40

Количината на стоката
Това е достапна

Мекиот, обликуван, силиконски кит е во согласност со уникатната форма на увото на носителите 22d B рејтинг на намалување на бучавата. Зачудениот кит формира херметички заптивка. Вклучен случај за складирање. 4 ФЕД/2 Блаже портокал. Вокер ушите за уши многу удобно до уникатните контури на кое било уво. Изборот за намалување на бучавата со оценка за намалување на бучавата (NRR) од 22 децибели и запечатување на вода (помага да се спречи увото на пливачот). За пливање, спиење, учење, капење, работа, патување, гласни настани, летање непријатност, итн. Вклучен е пластичен случај за носење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата