• Со попуст
  • Неодамнешно
Гулаб Антиперспирант Ролна, Оди Свежа Круша И Алое, 1,7 Унца / 50 Мл

Гулаб Антиперспирант Ролна, Оди Свежа Круша И Алое, 1,7 Унца / 50 Мл

 
DEN 188.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакување од 3, Секој е 1,7 унца (50 мл) Обезбедува до 48 часа заштита од пот и мирис. Помага деликатната кожа на пазувите да се опорави од иритацијата предизвикана од бричење. Светла и освежувачка формула без Алкохол од Круша. Барате мирис што ќе ве издвои од толпата? Ако вашата идеја за дезодорансот со најдобар мирис е нешто малку поинакво, Ќе ви се допадне Гулаб Оди Свеж Дезодоранс. Со уникатен мирис, неговиот јасен и елегантен мирис дава излив на неочекувана свежина. Со заштита до 48 часа од пот и мирис, Дезодорансот од Гулаб круша помага да се чувствувате суво и удобно - но тоа оди подалеку од тоа. Збогатен со нашиот уникатен навлажнувачки крем 1/4, тој исто така ја храни и негува вашата кожа под пазувите. Формулата за дезодоранси без алкохол им помага на пазувите да се опорават од иритација на осип при бричење предизвикана од бричење, оставајќи ги меки, мазни и убави. Целата грижа што ја очекувате од Гулаб, и со мирис кој е светол и освежувачки од Нашиот Нов опсег.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата