• Со попуст
  • Неодамнешно
ТАН Источна Овоштарник Тело Млеко И Бања И Цут Јасмин Масажа Масло Во собата.

ТАН Источна Овоштарник Тело Млеко И Бања И Цут Јасмин Масажа Масло Во собата.

 
DEN 1112.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Сет Вклучува : ОД Источна Овоштарник Ориз Екстракт Тело Млеко 10 Бања И ЦУТ Јасмин Масажа Масло 5. Екстракт Од Ориз Од Источна Овоштарник Млеко За Тело : Дерматолошки тестирано, без Парабени, без Минерално масло, Без вештачка боја и мирис. Содржи 8% од богатото масло од Оризови трици на Витамин Е ефикасно ја навлажнува кожата со омекнувачки и антиоксидантни својства. + Масло За Масажа од Бања и ЦУТ Јасмин : кога имате стресен ден и умор, маслото за масажа Од Тајландски Јасмин може да помогне во ублажување на мускулната напнатост и сладок сензуален мирис од Јасмин го релаксира вашиот ум. Екстракт Од Ориз Од Источна Овоштарник Млеко За Тело : Дерматолошки тестирано, без Парабени, без Минерално масло, Без вештачка боја и мирис. Содржи 8% од богатото масло од Оризови трици на Витамин Е ефикасно ја навлажнува кожата со омекнувачки и антиоксидантни својства.Органските вечерни јаглика и органските масла од арган помагаат во зајакнувањето на состојбата на кожата, ја навлажнуваат и омекнуваат кожата со анти-иритација. Смирувачкиот мирис на есенцијалните масла јузу и нероли го освежува и воодушевува умот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата