• Со попуст
  • Неодамнешно
Fomiyes 5pcs двојно еднострано капење за капење за четкање на сунѓер за туширање страни на задниот дел од бањата, ексфолирачки или преносни двострани четки за кожа, влаж?

Fomiyes 5pcs двојно еднострано капење за капење за четкање на сунѓер за туширање страни на задниот дел од бањата, ексфолирачки или

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Четка за масажа на телото : Специјален дизајн и во фино изработка Најдобрата замена за вашата стара, скршена. Четки за тело за туширање : Оваа четка за туширање работи добро во ексфолијација, ви носи одлична погодност кога ја користите. Четка за бања за бања : Дизајн на двојни страни, може лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Вие заслужувате да имате еден. Четка за бања со долга рачка : Специјален дизајн и тој е во фино изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Четка за тело за бања : Долгата рачка е полесна за држење и ви овозможува да ги опуштите рамената, вратот и грбот. Четка за масажа на телото : Специјален дизајн и во фино изработка. Најдобрата замена за вашата стара, скршена. Четки за тело за туширање : Оваа четка за туширање работи добро во ексфолијација, ви носи одлична погодност кога ја користите. Четка за бања за бања : Дизајн на двојни страни, може лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Вие заслужувате да имате еден. Четка за бања со долга рачка : Специјален дизајн и тој е во фино изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Четка за тело за бања : Долгата рачка е полесна за држење и ви овозможува да ги опуштите рамената, вратот и грбот. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на четката за бања со двојна страна -оваа четка може да се нанесе за чистење и миење на сите делови од телото, лесно да ги задоволите вашите различни потреби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата