• Со попуст
  • Неодамнешно
lixiaoyuzz Сончоглед Зелена работна капа со копчиња за џемпери за џемпери, лента за ленти за жени

lixiaoyuzz Сончоглед Зелена работна капа со копчиња за џемпери за џемпери, лента за ленти за жени

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на влечење. Машини за миење. Премиум материјали-изработени од висококвалитетен полиестер, кој е дише, меко за допир, пријателски за кожата, удобно за целодневно носење. Нема да се намали или избледи по неколку пати миење. Работно капаче со копчиња и џемпери - нашите работни капачиња со копчиња околу увото од увото за да спречат ремени на обвивката на лицето да не повредуваат уши или да добиваат брчки на лицето, погодни за лекари, медицински сестри, стоматолози кои треба да го носат капакот на лицето долго време. Вградена памучна џемпери низ челото за да ја апсорбира влагата и да ја задржи главата сува и уредна. Површина за коњчиња и вратоврска од панделка - Нашата капа за коњчиња е дизајнирана со прилагодлива вратоврска со лента, една големина одговара на главата на повеќето луѓе без затегнатост, одржувајте ја косата на место и ја одржувате фризурата; Проширената еластична обвивка за конска опашка идеална за долга густа коса, можете лесно да ја прилагодите косата за да обезбедите максимална удобност. Дејствувајте како различни капи - Оваа буфантна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, сан -капа, санитарна капа, капа за туширање, капа за чистење домаќинства, итн. Погоден за дом, канцеларија, училиште, ресторани , фабрики, салони за убавина, центри за миленичиња, домашна заштита и други прилики за одржување на вашата фризура. Капчиња за модни чистачи - Вклучен е 2 пакет. Овие работни капи се отпечатени со различни живописни обрасци - симпатична, смешна гроздобер, со што имате среќно расположение за секојдневна работа или активности на отворено. Целокупната печатена работна капа не е само убава, туку може едноставно како додаток капа кога ќе излезете, да држите обвивка за лице за да спречите песок, прашина, загадување на воздухот на јавни места. Затворање на влечење. Машини за миење. Премиум материјали-изработени од висококвалитетен полиестер, кој е дише, меко за допир, пријателски за кожата, удобно за целодневно носење. Нема да се намали или избледи по неколку пати миење. Работно капаче со копчиња и џемпери - нашите работни капачиња со копчиња околу увото од увото за да спречат ремени на обвивката на лицето да не повредуваат уши или да добиваат брчки на лицето, погодни за лекари, медицински сестри, стоматолози кои треба да го носат капакот на лицето долго време. Вградена памучна џемпери низ челото за да ја апсорбира влагата и да ја задржи главата сува и уредна. Површина за коњчиња и вратоврска од панделка - Нашата капа за коњчиња е дизајнирана со прилагодлива вратоврска со лента, една големина одговара на главата на повеќето луѓе без затегнатост, одржувајте ја косата на место и ја одржувате фризурата; Проширената еластична обвивка за конска опашка идеална за долга густа коса, можете лесно да ја прилагодите косата за да обезбедите максимална удобност. Дејствувајте како различни капи - Оваа буфантна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, сан -капа, санитарна капа, капа за туширање, капа за чистење домаќинства, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата