• Со попуст
  • Неодамнешно
Hori PlayStation 3 Real Arcade Pro. N3 -SA - PlayStation 3

Hori PlayStation 3 Real Arcade Pro. N3 -SA - PlayStation 3

 
DEN 937.60

Количината на стоката
Това е достапна

Официјално лиценциран од SCEA Дизајнирано да го реплицира автентичното искуство со аркада. Автентични делови на Санва Денши (џојстик : JLF-TP-8 YT-SK, копчиња : OBSF30, OBSF24). Вклучен е вклучен прекинувач за монтажа на турбо функција / стапка за контрола / старт / Изберете ја функцијата за менување на копчето. Анти-лизгачка основа за подобра стабилност и покривање на копчето за почеток за да се спречат случајни притискања на копчињата. Официјално лиценциран од SCEA. Дизајнирано да го реплицира автентичното искуство со аркада. Автентични делови на Санва Денши (џојстик : JLF-TP-8 YT-SK, копчиња : OBSF30, OBSF24). Вклучен е вклучен прекинувач за монтажа на турбо функција / стапка за контрола / старт / Изберете ја функцијата за менување на копчето. Анти-лизгачка основа за подобра стабилност и покривање на копчето за почеток за да се спречат случајни притискања на копчињата. Hori Real Arcade Pro. N3 SA е најновиот додаток на Real Arcade Pro Line и е контролор со аркада во стилот на следната генерација, дизајниран да го донесе автентичното искуство со аркада во вашата конзола Play Station 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата