• Со попуст
  • Неодамнешно
MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS Vita - Модел на елени | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена, отстранување и промена на с?

MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS Vita - Модел на елени | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка |

 
DEN 440.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Sony PS Vita (Wi-Fi 2-ри генерал)! Не ви се допаѓа кожата на елените? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата опрема ќе биде единствена како што сте! Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Моќни кожи Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Нанесете ја вашата моќна кожи винил декларација лесно и со прецизност на вашата опрема благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплива остаток кога сте подготвени да се префрлите на А. Различен дизајн!. Загарантирано задоволство : Нашиот пријателски, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!. Гордо направени во САД : Ние користиме само 3 милиони автомобилски одделенија винил, најверодостојните во индустријата се произведуваат во нашиот најнапреден објект во Западен Палм Бич, Флорида. Дали сакате вашиот Sony PS Vita (Wi-Fi 2-ри генерал) да изгледа поинаку од останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа на елени е совршен начин да ја покажете вашата опрема! Или со стотици други моќни дизајни на кожи, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе го сакате, а тоа ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали сакате да го заштитите вашиот Sony PS Vita (Wi-Fi 2-ри генерал)? Со моќни кожи, вашата опрема е заштитена од гребнатини, дупки, прашина, прсти и абење и солза на секојдневна употреба! Покријте го вашиот Sony PS Vita (Wi-Fi 2-ри генерал) со убава, стилска декларална кожа и чувајте ја заштитена во исто време! Лесно за нанесување, и лесно се отстранува без никаков леплив остаток! Направете вашата омилена опрема да изгледа како нова, и издвоите од толпата! Нарачајте со доверба - Загарантирано задоволство! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД, и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • Не е тврд случај • Налепница за винил декорации • Мат финиш • Ултра-тенки, ултра извлечени, отпорни на дамки • Стотици различни дизајни • Sony PS Vita (Wi-Fi 2-ри генерал) не е вклучен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата