• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за хартиена крпа за бања Европски стил Лепило вертикална хартија држач за крпи од хартија од не'рѓосувачки челик, монтирање бања кујна тоалетот за складирање

Држач за хартиена крпа за бања Европски стил Лепило вертикална хартија држач за крпи од хартија од не'рѓосувачки челик, монтирање бања кујна

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Диверзифициран држач за крпи во хартија во европски стил, не зафаќа countertop, може да се користи за кујна и бања Направено од 304 не'рѓосувачки челик, мазна површина, отпорна на корозија, издржлива, збогум на 'рѓа. Пријавете се за мазна и ниво на површина, како што се керамичка плочка, стакло, сликарство, не'рѓосувачки челик, мермер, итн., Исто така, исто така погодни за додатоци за коса, лавици за складирање на накит. Нема потреба да го прободувате wallидот. Лесен за инсталирање. Бидете сигурни дека исчистете ја областа што треба да се залепи. Не може да се користи на wallsидови за боја, позадини, нерамни wallsидови. Диверзифициран држач за крпи во хартија во европски стил, не зафаќа countertop, може да се користи за кујна и бања. Направено од 304 не'рѓосувачки челик, мазна површина, отпорна на корозија, издржлива, збогум на 'рѓа. Пријавете се за мазна и ниво на површина, како што се керамичка плочка, стакло, сликарство, не'рѓосувачки челик, мермер, итн., Исто така, исто така погодни за додатоци за коса, лавици за складирање на накит. Нема потреба да го прободувате wallидот. Лесен за инсталирање. Бидете сигурни дека исчистете ја областа што треба да се залепи. Не може да се користи на wallsидови за боја, позадини, нерамни wallsидови.


Клучни карактеристики

Material:
304 Stainless Steel Optional
Size:
Short, Long
Package Size:
approx. short 15.5x10x5.5cm(6.10x3.94x2.17in);
long 29x10x5cm(11.42x3.94x1.97in) :
Product Size:
As pictures shown.
Color:
Silver
Quantity:
1 pc Note
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Notes:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Paper Towel Holder(other accessories demo in the picture is not included.) :

Слични производи во категоријата