• Со попуст
  • Неодамнешно
Покрив сад за тенџере со капакот на кујната, монтирана во wallидови, седишта за складирање на wallидови, погоден за печки

Покрив сад за тенџере со капакот на кујната, монтирана во wallидови, седишта за складирање на wallидови, погоден за печки

 
DEN 1438.40

Количината на стоката
Това е достапна

★ Материјалот на рамката е силен и издржлив ★ Практична позиција на картички, уникатен дизајн на позиција на картички, убава и елегантна, може да го спречи капакот да се лизга надолу, безбеден и сигурен. ★ Дизајнот на решетката на решетката е подобрен за да се задржи таблата за сечење на капакот на тенџерето и таблетата на одредено растојание, што е чисто и хигиенско. ★ Разумен дизајн, без истекување. ★ Висока стабилност, држачот за капакот на тенџерето дозволува капакот на тенџерето да се постави уредно, оставајќи повеќе простор во внатрешноста на кабинетот. ★ Материјалот на рамката е силен и издржлив. ★ Практична позиција на картички, уникатен дизајн на позиција на картички, убава и елегантна, може да го спречи капакот да се лизга надолу, безбеден и сигурен. ★ Дизајнот на решетката на решетката е подобрен за да се задржи таблата за сечење на капакот на тенџерето и таблетата на одредено растојание, што е чисто и хигиенско. ★ Разумен дизајн, без истекување. ★ Висока стабилност, држачот за капакот на тенџерето дозволува капакот на тенџерето да се постави уредно, оставајќи повеќе простор во внатрешноста на кабинетот. Име на производот : Пан-покритие Материјал за Rack Product : АБС+Псинсталацијата Метод : Wallид-монтирана : 200*95*126mm (специфичната големина е прикажана на сликата) Апликација : Голем капак за тенџере, тава, мал сад за тенџере, производи за сечење табла се многу удобни . Веднаш ќе забележите дека држачот на капакот на PAN има здрав дизајн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата