• Со попуст
  • Неодамнешно
Светски окејд брат од не'рѓосувачки челик од 16 мл патувања со капакот

Светски окејд брат од не'рѓосувачки челик од 16 мл патувања со капакот

 
DEN 229.76

Количината на стоката
Това е достапна

Патувајте со овој уникатен Tumbler со забавни и сентиментални дизајни за уметнички дела Уметничките дела гласи „Брат во светот на светот“ во трендовски фонт и привлечни за гледачот. Притиснете го горниот капак со силиконски заптивка за заптивка и затворање на лизгање за да помогнете да ја одржувате температурата со часови. Има 16 унци на течности од омилениот топол или ладен пијалок; Само миење на рацете, не микробранови. Бродови во заштитно пакување; Одлично за надавање. Бродови во заштитно пакување. Elanze Designs е посветен на пополнување јаз во индустријата за подароци и домашни декор со производи направени околу инспиративни пораки. Се надеваме на Еланзе Дизајнс дека сите наши уникатни производи внесуваат инспирација и охрабрување во вашите домови. Уметничкото дело гласи „Волшеста сестра во светот“ во трендовски фонт и привлечно за гледачот. Патувајте со овој уникатен Tumbler со забавни и сентиментални дизајни за уметнички дела. Одлично за давање на пријател или сакана личност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата