• Со попуст
  • Неодамнешно
Spsyrine Blue & Silver Round Serving Serving Train со рачки, 13 Декоративна отоманска масичка за парфеми, дневна соба, домашен декор.

Spsyrine Blue & Silver Round Serving Serving Train со рачки, 13 Декоративна отоманска масичка за парфеми, дневна соба, домашен декор.

 
DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Издржлив материјал】 Декоративна лента изработена од густа акрилна, дигитално печатена шема, рачно изработена обработка на рабовите и сјајна завршница 【Повеќенаменски】 Одлично е да служите оброци, појадок, закуски, пијалоци, чај и кафе. Може да ги користите за семејни активности, забави, канцеларии, спални соби, маси за облекување. Нашата отоманска послужавник ќе ви го олесни животот полесен и поудобен. 【Единствени】 Убави фиоки за украсување со сјајна завршница, давајќи им уникатен изглед на привлечност што додава на шармот на домот. Организаторската лента може да се користи и како корпа за складирање за мали предмети како клучеви или ТВ далечински управувачи. Одлично за сервирање закуски, ручек или вечера. 【Лесно да се исчисти】 За да се исчисти послужавникот за сервирање, едноставно избришете ја чиста со влажна крпа. 【Идеален подарок】 Идеален подарок за вашите пријатели и семејство, како што се Денот на мајката, годишнините, родендените, Божиќ и многу повеќе. 【Издржлив материјал】 Декоративна лента изработена од густа акрилна, дигитално печатена шема, рачно изработена обработка на рабовите и сјајна завршница. 【Повеќенаменски】 Одлично е да служите оброци, појадок, закуски, пијалоци, чај и кафе. Може да ги користите за семејни активности, забави, канцеларии, спални соби, маси за облекување. Нашата отоманска послужавник ќе ви го олесни животот полесен и поудобен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата