• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за прибор за Мејпес за забави хостинг најважни 4 слотови за носач на сребрени производи, 1 држач за мала хартиена плоча, 2 странични рачки - Кодимент Кади, Грил К

Држач за прибор за Мејпес за забави хостинг најважни 4 слотови за носач на сребрени производи, 1 држач за мала хартиена плоча, 2 странични рачки

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте повеќе - Организирајте се што сакате, од додатоци за BBQ и сребрени производи до материјал за кафе и училишта Вашиот прибор за прибор има 4 3,75 x 3,5 инчи. Рачки за шилење без ширење-Лесно додадете го вашиот организатор на таблети со сребрени производи во вашата опрема за отворено кујната. Вашата кујна кади има 2 склопени странични рачки кои обезбедуваат стабилност на пикник-пикник од 1 рачки, не може. Измијте ги испакнатините - земете го држачот на прибор директно од вашата кујна за кампување до трпезариската маса. Обвивката во прав го штити вашиот држач за сребрени производи од стружења и испакнатини. Само избришете го за да го исчистите. Поминете ги плочите! - Дајте им на гостите лесен пристап до забави за забава со вашиот бифе кади за плочи, прибор, салфетки и повеќе. Користете го за вашите вечери, кампови, па дури и во вашите додатоци за задната врата. Квалитетна иновација - Извлечете повеќе од домашните производи, вклучувајќи го и сопственикот на прибор за еднократна употреба. Ние во Мејпес се подобруваме во станот што мора да има со добар вкус на луѓето и секојдневните проблеми во предвид. Чувајте повеќе - Организирајте се што сакате, од додатоци за BBQ и сребрени производи до материјал за кафе и училишта. Вашиот прибор за прибор има 4 3,75 x 3,5 инчи. Рачки за шилење без ширење-Лесно додадете го вашиот организатор на таблети со сребрени производи во вашата опрема за отворено кујната. Вашата кујна кади има 2 склопени странични рачки кои обезбедуваат стабилност на пикник-пикник од 1 рачки, не може. Измијте ги испакнатините - земете го држачот на прибор директно од вашата кујна за кампување до трпезариската маса. Обвивката во прав го штити вашиот држач за сребрени производи од стружења и испакнатини. Само избришете го за да го исчистите. Поминете ги плочите! - Дајте им на гостите лесен пристап до забави за забава со вашиот бифе кади за плочи, прибор, салфетки и повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата