• Со попуст
  • Неодамнешно
Дизајн увезува постелнина за табели со лимон, 52-инчи од 52-инчен квадратен чаршав, печатен блажен лимон

Дизајн увезува постелнина за табели со лимон, 52-инчи од 52-инчен квадратен чаршав, печатен блажен лимон

 
DEN 95.68

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува : 1 лимон блаженство печатен 52 ”x 52” квадратен чаршав Модел : жолти лимони што привлекуваат очи, со цвеќиња и зелени лисја, на бела позадина. Совршено за : Внатрешно и отворено јадење. Прекрасна и разноврсна за забавни, излети, родендени, вечера, скара, специјални прилики, секојдневни оброци и многу повеќе! Грижа : Машинско миење ладно одделно во нежен циклус. Тргнете суво ниско и ниско железо. Измијте одделно пред употреба. Спецификации : Овој 100% памучен чаршав е 52 ”x 52” квадрат (132 x 132 cm), седишта 4 и се вклопува табели од 28 во x 28 in до 40 во x 40 in. Вклучува : 1 лимон блаженство печатен 52 ”x 52” Плоштад чаршав. Модел : жолти лимони што привлекуваат очи, со цвеќиња и зелени лисја, на бела позадина. Совршено за : Внатрешно и отворено јадење. Прекрасна и разноврсна за забавни, излети, родендени, вечера, скара, специјални прилики, секојдневни оброци и многу повеќе! Грижа : Машинско миење ладно одделно во нежен циклус. Тргнете суво ниско и ниско железо. Измијте одделно пред употреба. Спецификации : Овој 100% памучен чаршав е квадрат од 52 ”x 52” (132 x 132 cm), седишта 4 и се вклопува табели од 28 во x 28 in до 40 во x 40 in.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата