• Со попуст
  • Неодамнешно
Akumu ayame чајник, 6,7 x 5,9 x 3,1 инчи, јапонски прибор за маса

Akumu ayame чајник, 6,7 x 5,9 x 3,1 инчи, јапонски прибор за маса

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

[17 x 15 x 8cm] Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето за испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме, бидете свесни за. Оваа ставка е параментирана, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. [17 x 15 x 8cm].


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата