• Со попуст
  • Неодамнешно
Yuyandejia spice rack кујнски решетка за складирање решетката за складирање wallиден зачин решетката wallид што виси двоен слој зачинети решетката црна

Yuyandejia spice rack кујнски решетка за складирање решетката за складирање wallиден зачин решетката wallид што виси двоен слој зачинети

 
DEN 1467.36

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од висококвалитетен алуминиум, отпорен на корозија, тешко за деформирање, водоотпорен, доказ за 'рѓа и отпорен на нафта, лесен за чистење Големина : Производ А : 288 × 130 × 418мм, производ Б : 415 × 130 × 415мм. (Погледнете ја слика 2 за детали). Дизајнот на горниот чувар на решетката за зачини спречува да паднат предмети и уништување, што го прави посигурен за употреба. Rack Spice користи wallиден дизајн за да го искористи целосниот простор за кујната и да го зголеми капацитетот за складирање. Rack Spice користи шуплив дизајн за да се олесни вентилацијата и да се спречат да останат дамки од вода. * Параметри на производот : Име : Подот зачини Rack Material : Metal Style : Nordic Style Installation Метод : Punchpopular Element : Black Storage Supplies Тип : Сезона на слоеви на слоеви : 2 слоеви на апликација : Кујнски производи : висококвалитетен метал, трајно; Wallиден, заштеден простор*содржи само решетка за зачини, други предмети само за ефектот на снимање*Мерење на рацете : Дозволете грешка од 1-5 см*затоа што светлината на пукањето и прикажувањето различно, ќе предизвика одредена боја, неизбежно, ова не е Квалитетен проблем.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата