• Со попуст
  • Неодамнешно
KLHDGFD хромирана челична плоча за сушење на челични садови со табла за одвод, држач за прибор за јадење за кујна за бројач за кујна

KLHDGFD хромирана челична плоча за сушење на челични садови со табла за одвод, држач за прибор за јадење за кујна за бројач за кујна

 
DEN 6350.40

Количината на стоката
Това е достапна

★ приближно 53 x 26 x 39cm (20x10x15inch) (L x W x H) ★ Не'рѓосувачки челик, за разлика од готов материјал од хром, не'рѓосувачки челик од одделение од храна ја елиминира 'рѓата, корозијата, киселините и алкалните штети за да се обезбеди долготрајна издржливост. Design 2 Дизајн на ниво не само што го додава капацитетот на решетката, туку го прави и повеќе стилски. Тоа ќе биде прекрасен избор за вашата кујна или подарок за новата куќа на вашиот пријател. ★ Отстранлива пластична лента за одводнување овозможува лесно отстранување на вишокот вода, држејќи ја масата подалеку од влажна. ★ Измијте во топла вода со сапуница, исплакнете и оставете да се исуши природно. ★ приближно 53 x 26 x 39cm (20x10x15inch) (L x W x H). ★ Не'рѓосувачки челик, за разлика од готов материјал од хром, не'рѓосувачки челик од одделение од храна ја елиминира 'рѓата, корозијата, киселините и алкалните штети за да се обезбеди долготрајна издржливост. Design 2 Дизајн на ниво не само што го додава капацитетот на решетката, туку го прави и повеќе стилски. Тоа ќе биде прекрасен избор за вашата кујна или подарок за новата куќа на вашиот пријател. ★ Отстранлива пластична лента за одводнување овозможува лесно отстранување на вишокот вода, држејќи ја масата подалеку од влажна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата