• Со попуст
  • Неодамнешно
Лисја од тиква паѓаат Денот на благодарноста, преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници, торба за торбичка торба за торбичка за плажа, пат?

Лисја од тиква паѓаат Денот на благодарноста, преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници, торба за торбичка торба за торбичка

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Неговата распространета големина е 11*9,5*15. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта. Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата. Со употреба на торби за купување на еднократно, ќе и ’дадеме на Земјата зелена и здрава иднина и ќе живееме еколошки живот. 【Дизајн】 Надворешноста на оваа торба за ленти за рамо е дизајниран со џеб со патент, што е погодно за складирање на мали предмети како што се клучеви, промени и картички. Проширениот дизајн на лентата за рака може да го намали притисокот на рамото и да спречи болка во рамото предизвикана од носење тешки предмети долго време. 【Одржување】 Оваа торба за тота може да се избрише со влажна крпа кога е валкана. Оваа торба за купување се препорачува да биде измиена со рака и обесена за сушење на воздухот и може да се пегла на ниска температура.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата