• Со попуст
  • Неодамнешно
2 пакувања кучиња бандана среќен ден на независноста на 4 -ти јули девојче момче миленичиња миленичиња биб -кучиња шамија Керчиф за миење бандани додатоци за мали ср

2 пакувања кучиња бандана среќен ден на независноста на 4 -ти јули девојче момче миленичиња миленичиња биб -кучиња шамија Керчиф за

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина на бандана : средна 16x16x22,8 инчи; Голем-2,8 x 16 x 16 инчи, погоден за мали до големи миленичиња, ве молиме измерете ја големината на вашето куче и оставете простор за да го врзувате јазолот (Еден медиум и една голема големина). Дишејќи големи-2,8 x 16 x 16 инчи, погоден за мали до големи миленичиња, ве молиме измерете ја големината на вашето куче и оставете простор за да го врзувате јазолот. (Еден медиум и една голема големина). Дише и лесна : кучиња бандани се изработени од висококвалитетна шифонска ткаенина, лесна, мека и дише, без штета на кожата. Овие марами за кучиња се удобни за носење, тие ќе го направат вашето домашно милениче да изгледа попривлечно и модерно. Додатоци за домашни миленици : Библиите за костуми за кучиња можат да се применат и на кучиња и за мачки, различни бои и стилови можат да одговараат добро со нив. Керчифот може да се пее и прилагодува. Getе добиете 2 парчиња миленичиња бандани со ист стил. Подготвување и преклопување : Овие кучиња Керчиф може да се свиткаат многу пати, лесни за складирање и носење. Карактеристики за перење, оставете машина и суво миење кога се валкани. Прекрасни марами за кучиња : Одлично за секојдневно носење, снимка со фотографии, забава, свадби, фестивал, новогодишен одмор, Денот на благодарноста, Денот на вineубените, Велигден, Денот на Свети Патрик, Божиќ или само да го направите вашето домашно милениче да изгледа модерно. Суштински подарок за да ги направите вашите миленици различни, поладни, поубави или понежни од другите. Дали барате кучиња бандани за вашите мали средни кучиња мачки домашни миленици? Дали сакате да го направите вашето куче помодерно и симпатично облечено во бандани за кучиња за кучиња? Дојдете и изберете ја нашата кучиња бандана за да го направите вашето домашно милениче да изгледа модерно и симпатично во сите прилики! Спецификации : Средна големина : 40.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата