• Со попуст
  • Неодамнешно
Мутотција поттикната од Миранда Ламберт розов кариран лак за кучиња за кучиња, 2 лакови, една големина, розова | Симпатична и симпатична облека за розови кучиња и до?

Мутотција поттикната од Миранда Ламберт розов кариран лак за кучиња за кучиња, 2 лакови, една големина, розова | Симпатична и симпатична облека

 
DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мешавина од памук/полиестер Стилски за различни раси и големини, овој симпатичен розов и кафеав лак сет за кучиња додава допир на селска талент на косата на вашето куче. Клип-спојката на задниот дел од лаковите ги прави лесни за прикачување или отстранување. Мал лак со цврсто розова боја на врвот на поголемо карирано печатење го прави вашето кученце да изгледа убаво. Приходите имаат корист од Фондацијата за мутација, основана од Миранда Ламберт. Мешавина од памук/полиестер. Стилски за различни раси и големини, овој симпатичен розов и кафеав лак сет за кучиња додава допир на селска талент на косата на вашето куче. Клип-спојката на задниот дел од лаковите ги прави лесни за прикачување или отстранување. Мал лак со цврсто розова боја на врвот на поголемо карирано печатење го прави вашето кученце да изгледа убаво. Приходите имаат корист од Фондацијата за мутација, основана од Миранда Ламберт. Поставете го вашето кученце со овој прилично кариран розов и кафеав лак сет. Секој убав лак има розов лак на врвот на поголем кариран лак што го прави вашиот кучешки да изгледа мила.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата