• Со попуст
  • Неодамнешно
илиеш Го Сакам Мојот Малтешки Магнет За Автомобилски Коски, Рефлектирачки Хром

илиеш Го Сакам Мојот Малтешки Магнет За Автомобилски Коски, Рефлектирачки Хром

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Безбедно Миење Автомобили5" х 3 " магнет во облик на коска. Рефлектирачка граница и букви. Издржлив прекумерен ламинат за одлична заштита. Илиеш Коска Автомобил Магнет 8.5" х 3 " Илиеш Коска Автомобил Магнет прави за одличен подарок и одличен декор на автомобил миленичиња љубовник. Овој магнет за автомобил ја рефлектира границата и буквата во сребро. Се користи издржлив полиолефин прекумерен ламинат, обезбедувајќи одлична заштита за рефлектирачкиот полиестерски филм и налепницата на етикетата на коските.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата