• Со попуст
  • Неодамнешно
БААПЕТ 6 Стапки Лизгање Олово Поводник За Кучиња Против Гушење Со Надграден Издржлив Капак На Јаже и Удобна Рачка За Полнење За Големи, Средни, Мали Кучиња Кои Трени

БААПЕТ 6 Стапки Лизгање Олово Поводник За Кучиња Против Гушење Со Надграден Издржлив Капак На Јаже и Удобна Рачка За Полнење За Големи,

 
DEN 174.24

Количината на стоката
Това е достапна

ТЕШКА И УДОБНА - овој поводник за кучиња за обука со лизгање од 6 стапки направен со јаже за качување по карпи од 1/2 инчи и меки рачки со поместување, никогаш не горење со рака, рефлектирачката нишка ве одржува и двајцата безбедни на ноќните прошетки НАДГРАДЕН ЗАТВОРАЧ И КАПАК - овој поводник за лизгање користи нов вистински кожен затворач кој е многу посилен и поцврст од вештачката кожа, исто така и новиот цврст капак на јажето што не користи лепак и повеќе нема мирис. Анти - ЗАДУШУВАЊЕ ЗАТВОРАЧ-затегнатост прилагодливи затворач за да бидете сигурни дека вашето куче да не се гуши, обука под 100% безбедност со оваа лизга куче олово каишки. 20 КЕСИ ЗА ИЗМЕТ - секое пакување со поводник со лизгање од 6 стапки вклучува еден диспензер за кеси со цврста метална спојка и 20 вреќи со измет со мирис на лимон, без лош мирис. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ на ПАРИТЕ - без разлика дали вие и вашето куче не ви се допаѓа овој поводник за кучиња за обука, нема проблем, вратете ги парите! или земете го овој нов кул поводник за вашето куче денес, тоа е исто така одлична идеја за подарок!. ТЕШКА И УДОБНА - овој поводник за кучиња за обука со лизгање од 6 стапки направен со јаже за качување по карпи од 1/2 инчи и меки рачки со поместување, никогаш не горење со рака, рефлектирачката нишка ве одржува и двајцата безбедни на ноќните прошетки. НАДГРАДЕН ЗАТВОРАЧ И КАПАК - овој поводник за лизгање користи нов вистински кожен затворач кој е многу посилен и поцврст од вештачката кожа, исто така и новиот цврст капак на јажето што не користи лепак и повеќе нема мирис. Анти - ЗАДУШУВАЊЕ ЗАТВОРАЧ-затегнатост прилагодливи затворач за да бидете сигурни дека вашето куче да не се гуши, обука под 100% безбедност со оваа лизга куче олово каишки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата