• Со попуст
  • Неодамнешно
Играчки За Фидер За Загатки За кучиња+ Интерактивна Играчка За Кучиња Што Може Да Се Повлече, Интерактивна Играчка За Лекување Кучиња За Обука ЗА КОЕФИЦИЕНТ НА ИНТЕ

Играчки За Фидер За Загатки За кучиња+ Интерактивна Играчка За Кучиња Што Може Да Се Повлече, Интерактивна Играчка За Лекување Кучиња

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Загатка Фидер + Лижат Рампа : куче третираат игра и куче бавно фидер мат е прекрасна комбинација Чистиот пластичен бокал ќе му овозможи на вашето куче да ја види храната и да ја мириса низ дупката за да го разбуди интересот на кучето. Комплексниот дизајн создава бавна подлога за хранење на кучињата, принудувајќи ги да трошат време на јадење, подобрување на варењето и намалување на надуеноста. Едукативни Играчки : Интерактивната играчка за кучиња е одлична ментална вежба која може да ги тренира и стимулира умот и сетилата на вашето домашно милениче. За вашите миленици, Им Треба постојан предизвик за да останат ментално фит и да станат повеќе intelligent.It совршена ментална играчка за одржување на деменцијата подалеку. Поминување на времето и Елиминација На Анксиозност : Кога немате време да си играте со домашно милениче, Кучињата на кои им е здодевно имаат поголема веројатност да бидат деструктивни. Така, давањето работа (како што е сложувалка за храна) може да ги направи среќни и уморни. Нанесете ја подлогата за хранење на која било мазна површина и премачкајте ја со омилената закуска на вашето домашно милениче, ќе ја намали вознемиреноста и ќе го смири вашето домашно милениче за време на бања или чешлање. ГРАДИТЕЛ НА МУСКУЛИ : дизајниравме интерактивна висечка банџи играчка, која може да му обезбеди на вашето кученце влечење, замавнување и влечење. Нека скокаат и бркаат како игра за собирање топки, а големите кучиња можат да ја користат за да играат игра со влечење војна. Играчките за влечење за кучиња можат да обезбедат часови забава, да ги натераат вашите кучиња да се забавуваат и да ги држат зафатени. Спортови на отворено : Играчката За влечење Тетер е совршена алатка за вежбање кога немате време да вежбате со вашето куче, го држи енергичното куче зафатено некое време и избегнувајте постојано да седите џвакајќи ја играчката. Банџи висечките играчки ви овозможуваат да играте влечење или фаќање со вашето куче без да ги кинете рацете. Издржлив и отпорен на временски услови материјал што можете да го чувате надвор во текот на целата година. Загатка Фидер + Лижат Рампа : куче третираат игра и куче бавно фидер мат е прекрасна комбинација. Чистиот пластичен бокал ќе му овозможи на вашето куче да ја види храната и да ја мириса низ дупката за да го разбуди интересот на кучето. Комплексниот дизајн создава бавна подлога за хранење на кучињата, принудувајќи ги да трошат време на јадење, подобрување на варењето и намалување на надуеноста. Едукативни Играчки : Интерактивната играчка за кучиња е одлична ментална вежба која може да ги тренира и стимулира умот и сетилата на вашето домашно милениче.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата