• Со попуст
  • Неодамнешно
Пинвнби Контејнер ЗА Складирање Храна За Кучиња ОД 25 КИЛОГРАМИ Со Мерна Чаша Големи Контејнери За Храна за домашни миленици Херметички Пластични Корпи За Складира

Пинвнби Контејнер ЗА Складирање Храна За Кучиња ОД 25 КИЛОГРАМИ Со Мерна Чаша Големи Контејнери За Храна за домашни миленици Херметички

 
DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

?●Материјал За Храна од типот пинвнби садот за лекување кучиња е направен од висококвалитетна полипропиленска пластикаматеријали,без бпа, не содржи штетни материиИзработка На Сад За Складирање Храна За Кучиња доволно за долготрајна употреба. Го тестиравме контејнерот осигурајте се дека е доволно силен и издржлив за долготрајна употреба. ?●Без напор Користете Ги Овие Херметички Контејнери За Складирање Храна Pinvnby е дизајниран имајќи ја предвид вашата погодност. Издавање Со Еден Допир : Практично прилагодете и измерете ги количините ориз што се издаваат со само еден допир, без да го отворите капакот. ?●Повеќенаменска Пластична Корпа За Складирање Миленичиња Quog Cat Контејнер За Храна За Кучиња Не само што можете да ја чувате храната и грицките за кучиња на вашето сакано милениче, туку можете да ја користите и за чување брашно, ориз, житарки, ореви, грав, грицки, шеќер и друга храна што ја користиме, доволно за да собере секаков вид храна за миленичиња и луѓе. ?●Големи Контејнери За Складирање Храна За Миленичиња ● овој сад за складирање ориз има капацитет од 25 килограми (11 кг) ориз. дипломираниот прозорец е видлив за да можете да видите колку е зачувано во реално време. Додадете храна во секое време за вашето домашно милениче и одржувајте го вашиот живот организиран.Совет : бидејќи различната храна доведува до различна густина на честички, така што капацитетот на нашата кутија за складирање храна за кучиња може да биде малку поинаков, помалку густите честички од храната можат да соберат повеќе, погустите честички од храната се релативно помали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата