• Со попуст
  • Неодамнешно
Игри На Среќа Глувчето Влошки Накано Itsuki Глувчето Рампа RGB Глувчето Рампа Голема Тастатура Маса Мат Предводена Игри Додатоци Компјутер Мат Со 14 Режими На Осветлува

Игри На Среќа Глувчето Влошки Накано Itsuki Глувчето Рампа RGB Глувчето Рампа Голема Тастатура Маса Мат Предводена Игри Додатоци Компјутер Мат

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатни предности : ОВАА РАМПА ЗА ГЛУВЧЕ ЗА ИГРИ НА РГБ има 14 режими на осветлување7 режими на статичко светло,наизменичен Бран,синхронизирачки Бран,наизменичен блиц,наизменично црвено менување,исклучени светла,синхронизирање на дишењето,Наизменично дишење.Тоа не е премногу одвлекување на вниманието кога играте/работите. Лесен за употреба : приклучете и играјте, не е потребен возач.Едно копче,притиснете едно време за да го промените режимот На Осветлување,притиснете двапати за да ја промените осветленоста, притиснете и задржете околу 3 секунди вклучете/исклучете.Подлогата на глувчето повторно ќе се вклучи со режим на осветлување што го имавте претходно,нема потреба од повторно избирање. XXL Голема Големина : оваа голема подлога за тастатура и подлога за глувче е совршена големина што е доволно голема за да ви понуди многу простор за тастатура,гејмерски глушец,телефони Покрај тоа,продолжената подлога за глувчето работи и како подлога за биро,подлога за пишување,подлога за заштита на бирото,обезбедувајќи убава позадина за привлекување биро и одржувајќи го вашето биро чисто и ненатрупано.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата